Provozováno na realitním systému Realman

Ochrana vašich peněz s ATT Investments

ATT Investments = uchovatel hodnoty vašich peněz. Investice do komodit - drahých kovů - zlato, stříbro, platina a drahých kamenů - diamanty, rubíny, smaragdy, tanzanity. Postupný nákup kovů - od 500,-Kč/měsíc Výroba a prodej šperků, mincí, medailí.

Jsme obchodním partnerem ATT Investments

Víte jakou hodnotu mají vaše peníze v čase? Co jste si mohli koupit za 500,-Kč v roce 1989, co v roce 2009 a co v roce 2023?

Pokud si dnes uložíte 500,-Kč na běžný bankovní účet, kolik budete mít na účtě za 5 let?

A kolik budete mít z investované 500,-Kč do nákupu drahých kovů za 5 let?
Zásadní rozdíl. Rádi vysvětlíme.

Zlato a drahé kovy na rozdíl od peněz - bankovek - neztrácejí na hodnotě. Naopak jejich hodnota v čase roste. Je to uchovatel hodnoty peněz před inflací, poplatky bank aj.

auto-dum

Ideální je diverzifikovat (rozdělit) svoje peníze na 3 části - do finančních produktů, nemovitostí a do komodit - mince, slitky - drahé kovy, drahé kameny.

divezifikace

Nabízíme investování do zlata a drahých kovů již od 500,-Kč/měsíčně. Tento druh spoření si tak může dovolit prakticky každý.

Domluvte si s námi schůzku. Ukážeme vám jak fyzicky zlaté a stříbrné slitky vypadají a jak jednoduše si můžete ochránit svoje peníze.
Showroom s mincemi, zlatem i šperky najdete v Brně - Bystrci, Králově Poli a na dalších více jak 40 kancelářích a showroomech po celé ČR a SR.

produktyATT

Kontakt pro domluvení schůzky: Alena Ševčíková - [email protected], tel. 604 254 913

2023 © Reality v Bystrci s.r.o., všechna práva vyhrazena | CookiesRealitní SW Realman