REALITY V BYSTRCI

Je nyní správný čas na prodej nebo naopak nákup nemovitosti? Jakou cenu má vaše nemovitost? Je lepší prázdnou nemovitost prodat, pronajmout nebo nechat "ležet"? Uvažujete o nákupu nemovitosti v zahraničí? Honí se vám tyto otázky hlavou a nemáte na ně odpověď? Rádi vám poradíme. Zveme vás na konzultační dny do naší kanceláře. V sobotu 9. 3. 2024 10-15.00h a v pátek 15. 3. 2024 10-17.00h. Těšíme se na vás.

Máme již 19 let zkušeností na realitním trhu. Začínali jsme jako malá rodinná realitní kancelář v Brně-Bystrci. Působili jsme především v Bystrci, ale máme zkušenosti i z jiných částí Brna a jeho okolí. Pokud hledáte partnera se znalostí a zkušenostmi s obchodováním s nemovitostmi v Brně, jste na správné adrese. S důvěrou se na nás obraťte.

Alena Ševčíková vyrůstala a bydlí léta v Bystrci. Zná tedy tuto lokalitu dokonale. Na každé ulici v Bystrci již nějakou nemovitost prodávala či pronajímala. Zná slabiny i výhody jednotlivých částí Bystrce i typy nemovitostí, jejich hodnotu a dostupnost. Chcete-li poradit s výběrem nemovitosti, svou nemovitost prodat, pronajmout, vyměnit či jen ocenit - pak jsme tím pravým znalcem a Vaším partnerem.

AS

 

Těšíme se na Vás.

Tým Reality v Bystrci a zlatý retrívr Sunny :) 

Reality v Bystrci s.r.o.
Reality v Bystrci s.r.o.
Říčanská 1291/13
635 00
Brno