REALITY V BYSTRCI

Je nyní správný čas na prodej nebo naopak nákup nemovitosti? Jakou cenu má vaše nemovitost? Je lepší prázdnou nemovitost prodat, pronajmout nebo nechat "ležet"? Uvažujete o nákupu nemovitosti v zahraničí? Honí se vám tyto otázky hlavou a nemáte na ně odpověď? Rádi vám poradíme. Domluvte si schůzku u vás doma či u nás v kanceláři s makléřkou, která se věnuje prodeji a pronájmu nemovitostí již 19. rokem. Nabízíme nemovitosti v Bulharsku a Španělsku - jak starší apartmány, domy, bungalovy, tak nové apartmány všech velikostí. Pro více info nás neváhejte kontaktovat.

Máme již 19 let zkušeností na realitním trhu. Začínali jsme jako malá rodinná realitní kancelář v Brně-Bystrci. Působili jsme především v Bystrci, ale máme zkušenosti i z jiných částí Brna a jeho okolí. Pokud hledáte partnera se znalostí a zkušenostmi s obchodováním s nemovitostmi v Brně, jste na správné adrese. S důvěrou se na nás obraťte.

Alena Ševčíková vyrůstala a bydlí léta v Bystrci. Zná tedy tuto lokalitu dokonale. Na každé ulici v Bystrci již nějakou nemovitost prodávala či pronajímala. Zná slabiny i výhody jednotlivých částí Bystrce i typy nemovitostí, jejich hodnotu a dostupnost. Chcete-li poradit s výběrem nemovitosti, svou nemovitost prodat, pronajmout či jen ocenit - pak jsme tím pravým znalcem a Vaším partnerem.

Naši kancelář najdete na Říčanské ulici v Bystrci, blízko do Žebětína.

AS

 

Těšíme se na Vás.

Tým Reality v Bystrci a zlatý retrívr Sunny :) 

Reality v Bystrci s.r.o.
Reality v Bystrci s.r.o.
Říčanská 1291/13
635 00
Brno