Prodej byty 2+kk, 50 m² - Slunečné pobřeží - nový projekt - 209 apartmánů

Slunečné pobřeží, Bulharsko | 50 m²

ID 00486
Kontakt
61 500 EUR
cena od 61500 eur

Speciální nabídka na apartmány Green Fort Suits platná do 01.06.2024 . Nabízíme vám 7letý odklad splátek do června 2031 BEZ úroků!

Green Fort Suites je nejnovější rezidenční komplex společnosti Fort Noks Company. Objektivně nejlepší a nejpreferovanější místo na celém bulharském pobřeží Černého moře.

Krásné apartmány se nacházejí v elitní čtvrti Slunečného pobřeží – Zora a nabízejí zaručený výhled na moře. Před očima máte centrální část Bulharské riviéry a celý záliv letoviska Slunečné pobřeží. Z Elenite na Robinson Beach, pak do města Sveti Vlas a přes jeho přístav se pohled přesouvá na pobřeží Slunečného pobřeží, aby se nakonec spojil s perlou Černého moře – městským muzeem Nesebar.

Jedinečnost je v poloze – vzduch nádherné hory Stará planina léčí a přináší dlouhověkost a moře jemně šumí doslova pod nohama. Dovolená se stává nezapomenutelnou s pláží vzdálenou 1-2 minuty chůze a jemnou písečnou pláží širokou přes 50 metrů.

Projděte se podél pobřeží do starého města Nesebar a nechte se fascinovat jeho historií. Nedaleko se nachází malebný přístav v půvabném městečku St. Vlas, stejně jako četné restaurace, supermarkety, obchody a lékárny. Deset minut jízdy odtud jsou hlučné diskotéky na Slunečném pobřeží a vše, co potřebujete od městské infrastruktury pro dlouhý a klidný pobyt.

Na území areálu je zajištěno parkování pro hosty včetně nadzemních a podzemních parkovacích stání, které lze odkoupit do vlastnictví. Apartmány jsou různé velikosti: jednopokojové o rozloze 40-60 metrů, dvoupokojové o rozloze 55-100 metrů, třípokojové (apartmány se dvěma ložnicemi, z nichž většina má nezapomenutelný výhled na moře ) – o výměře 80 až 110 metrů čtverečních. Minimální procento společných částí. Útulný bazén uprostřed prostorného dvora, dětské hřiště, velká plocha plánovaná pro terénní úpravy. Majitelům a hostům komplexu je k dispozici kancelářská recepce a 24hodinová ostraha.

Hledáte byt k trvalému bydlení, investici, rodinnou dovolenou, byt k úspěšnému pronájmu? Green Fort Suites – nejlepší rezidenční komplex na bulharském pobřeží Černého moře 2025!

Jedinečné možnosti placení:
Speciální nabídka na apartmány Green Fort Suits platná do 01.06.2024 – nabízíme vám 7letý odklad splátek do června 2031 BEZ úroků!

10 % z ceny splatné při podpisu předběžné smlouvy;

10 % z ceny splatné po 3 měsících

Zbývajících 80 % lze zaplatit plánem odložených plateb Fort Noks:

až 6 let odložená platba s 3,2% ročním úrokem
až 10 let odložená platba s 6,5% ročním úrokem;

V případě 30% první splátky při podpisu předběžné smlouvy – 0,5% sleva z kupní ceny
V případě 40% první splátky při podpisu předběžné smlouvy – 1% sleva z kupní ceny
V případě 50% první splátky při podpisu předběžné smlouvy – 1,5% sleva z kupní ceny
V případě 100% platby při podpisu předběžné smlouvy – 3% sleva z kupní ceny

K podpisu notářského zápisu dochází po úplném zaplacení bytu.

Pro více info a konkrétních cenách apartmánů nás neváhejte kontaktovat.

KategorieByty 2+kk
LokalitaSlunečné pobřeží, Bulharsko
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná50 m²
Počet podlaží5
Podlaží umístění2. NP
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaRekreační
Rok kolaudace2025
Rok výstavby2024
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Slunečné pobřeží
Bulharsko
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře